O tym warto wiedzieć

1. Przedszkole nie prowadzi żywienia dla dzieci z alergiami pokarmowymi.
  2. Istnieje możliwość eliminowania niektórych produktów tylko na podstawie zaświadczenia od lekarza o stwierdzonej alergii.
  3. Podkarmiamy dzieci tylko na życzenie rodziców.
  4. Nauczyciel ma obowiązek niezwłocznie poinformować rodziców telefonicznie o nagłej niedyspozycji dziecka - wysoka temperatura, wymioty, itp.
  5. Nauczyciel przedszkola może poprosić o okazanie dokumentu w celu potwierdzenia, że dana osoba jest upoważniona do odbioru dziecka.
  6. Nauczyciel poprosi rodziców o aktualne numery telefonów.
  7. Dyrektor wyciągnie konsekwencje w stosunku do rodziców, którzy zapominają o obowiązku odbioru dziecka z przedszkola w godzinach pracy przedszkola.
  8. Zapisując dziecko do przedszkola rodzice są świadomi, że dziecko musi mieć wdrożone czynności higieniczne.
  9. Zapisując dziecko do przedszkola trzeba liczyć się z kosztami i z terminowym uiszczaniem opłat za pobyt dziecka w przedszkolu.