Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu

1. oplatyRODZIC OŚWIADCZA, ŻE DZIECKO KORZYSTĆ BĘDZIE Z USŁUG PRZEDSZKOLA:
    1. w wymiarze jednej godziny dodatkowo płatnej – rozpoczęcie przez dziecko zajęć przed godziną 8.00 i odbiór dziecka do godz. 13.00,
    2. w wymiarze 1 godziny dodatkowo płatnej – rozpoczęcie przez dziecko zajęć po godzinie 8.00 i odbiór dziecka do godziny 14.00,
    3. w wymiarze 2 godzin dodatkowo płatnych – rozpoczęcie przez dziecko zajęć przed godziną 8.00 i odbiór dziecka do godziny 14.00,
    4. w wymiarze 3 godzin dodatkowo płatnych - rozpoczęcie przez dziecko zajęć przed godz.8.00 i odbiór dziecka do godziny 15.00,
    5. w wymiarze 4 godzin dodatkowo płatnych – rozpoczęcie przez dziecko zajęć przed godziną 8.00 i odbiór dziecka do godziny 16.00,
    6. w wymiarze 2 godzin dodatkowo płatnych - rozpoczęcie przez dziecko zajęć po godzinie 8.00 i odbiór dziecka do godziny 15.00,
    7. w wymiarze 3 godzin dodatkowo płatnych - rozpoczęcie przez dziecko zajęć po godz. 8.00 i odbiór dziecka do godziny 16.00.

Rodzic zobowiązuje się do odbierania dziecka z przedszkola, osobiście lub przez upoważnioną osobę, do końca zadeklarowanej w umowie godziny.

Za każdą rozpoczęta godzinę pobytu dziecka w przedszkolu, po upływie zadeklarowanej godzinie odbioru, opłata będzie naliczana jak za pełna godzinę.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze realizowane w godzinach od 8.00 do 13.00 są prowadzone bezpłatnie.

Rodzic zobowiązuje się do wniesienia do 15-tego dnia każdego miesiąca, z góry, opłaty będącej iloczynem stawki godzinowej określonej w umowie zadeklarowanej liczby godzin dodatkowych oraz ilości dni roboczych w danym miesiącu (gotowość przedszkola do świadczenia opieki w czasie przekraczającym podstawę programową).

Rada Rodziców - płatne u wychowawców grup ( deklarowane kwoty 50 zł , w przypadku dwojga dzieci w przedszkolu drugie dziecko – 25 zł);

"W przedszkolu, które umie gospodarować pieniędzmi, naprawdę warto płacić na fundusz rodzicielski. Skorzystają na tym dzieci, które będą mieć lepsze warunki do zabawy, nauki i do spędzania czasu wolnego. Rodzice, włączając się w taką inicjatywę, tworzą społeczność, która może zrobić dużo dobrego - przekonuje społeczny rzecznik praw ucznia Maciej Osuch."