Informacje o projekcie "Nasze przedszkole"

Kapitał Ludzki Europejski Fundusz Społeczny

"Nasze przedszkole" – projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

Działanie 9.1 – Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty

Poddziałanie 9.1.1 – Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej

Przedszkole w Baranowie realizuje Projekt "Nasze Przedszkole" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Kwota dofinansowania wynosi 427 324,00 PLN. Projekt jest realizowany od 01.08.2009 do 31.07.2011r. W ramach kwoty przyznanej na projekt wyposażono plac zabaw dla dzieci oraz zakupiono wyposażenie sal przedszkolnych.

W ramach projektu prowadzone są dodatkowe zajęcia dla przedszkolaków mające na celu wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Oddział 3-latków, 4-latków mieści się w budynku przedszkola, natomiast oddział 5 – latków znajduje się przy Szkole Podstawowej w Baranowie.

Zajęcia dodatkowe odbywają się w Gminnym Przedszkolu w Baranowie oraz w budynku Szkoły Podstawowej w Baranowie.

Rodzaje zajęć realizowanych w ramach projektu:

1. Zajęcia z psychologiem
    • Prowadząca zajęcia - mgr Alina Gadatlińska