Festiwal przedszkolaka

04.06.2012 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zorganizował wydarzenie dedykowane maluchom - FESTIWAL PRZEDSZKOLAKA. Impreza odbyła się w Zespole Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach i miała formę konkursu. Tematem festiwalu była "Piosenka Ekologiczna".

Przedszkole w Baranowie reprezentowały Amelia i Julia Grad z grupy 4 - latków. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt.: "Duszki leśne", za której odśpiewanie otrzymały wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

Obraz 007

Obraz 010Obraz 009